کرم محافظ پای کودک و کرم نرم کننده پای کودک Artvina(پسرانه)

[کرم کودک] کرم پای کودک یکی از رایج‌ترین و شایع...

کرم محافظ پای کودک و کرم نرم کننده پای کودک Artvina(پسرانه)
کرم کودک

کرم پای کودک

یکی از رایج‌ترین و شایع‌ترین دردسرهای دوران نوزادی برای والدین سوختگی پای نوزاد است که غالبا با بی‌تابی و بی‌قراری نوزاد همراه می‌شود. بی‌ قراری که خواب شبانه او را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بروز این عارضه که در ناحیه پوشک نوزاد اتفاق می‌افتد در بیشتر موارد با قرمزی، التهاب و سوزش پوست این ناحیه همراه است و در صورت عدم درمان در زمان مناسب، موجب بروز ناراحتی‌ها و بیماری‌های عفونی و قارچی پوست نوزاد می‌شود.

کرم پای کودک آرت وینا حاوی زینک اکساید و روغن ارگانیک زیتون،ویتامینEودکسپانتنول،و..
است.
زینک یک ماده معدنی است. زینک اکساید موضعی (برای پوست) برای درمان سوختگی های خفیف، قرمزی، سوزش پوست، یا دیگر حساسیت های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین برای درمان ادرار سوختگی در کودکان بسیارمفیداست.
روغن زیتون ویتامین‌های زیادی از جمله ویتامین A، ویتامین E، ویتامین D و ویتامین K(ویتامین های مور نیاز به خصوص برای پوست ملتهب پای کودک) به همراه میزان زیادی آنتی‌اکسیدان دارد که به دلیل وجود اسکوآلن (Squalene) در ترکیبات آن است. وجود میزان زیاد اسکوآلن در ترکیبات این روغن است که آن را از باقی روغن‌ها متمایز و خواص روغن زیتون برای پوست را بیشتر می‌کند. آنتی‌اکسیدان موجود در این روغن از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد سرطان‌زا محافظت خواهد کرد. همچنین روغن زیتون خاصیت آنتی‌باکتریال دارد و نرم کننده پوست است.
ویتامین B5 علاوه بر این که رطوبت را خوب نگه می دارد، خواص تسکینی نیز دارد و احساس سوزش پوست را کاهش می دهد.
همجنین ویتامین E می تواند برای درمان سوختگی های جزئی و صدمات استفاده شود و با رطوبت رسانی بسیارمناسب وچرب نمودن ادرارسوختگی پای کودک رابهبودببخشد .
فرمولاسیون نوین و منحصر بفرداین کرم، با تقویت سد دفاعی طبیعی پوست، انواع التهابات ناشی از ادرارسوختگی اطفال و شیرخواران، سوختگی های سطحی اطفال، آفتاب سوختگی ها، بریدگی ها و خراشیدگی های سطحی را کاهش داده، از رشد باکتری ها و قارچ ها ممانعت نموده و سبب تسریع ترمیم زخم می شود. 


1 نظر

الناز
الناز  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۰:۱۰

من برای سوختگی پای پسرم استفاده کردم عالی بود